Hizmetlerimiz

Doğal Gaz Projelendirme

Başkent Doğalgaz A.Ş.’den yetkilendirilmiş olan firmamız dairelerinizin, binalarınızın ve işletmelerinizin doğal gaz projelerinin çizilip onaylatılması konusunda deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Dairelerinizin ve dükkanlarınızın iç tesisat abonelik projelerini, kombi ve tesisat değişimi sonrası iç tesisat tadilat projelerinizi, binaların ana kolon tesisatının imalat ve abonelik projelerini, endüstriyel tüketime sahip mutfak, işletme ve imalathane gibi tesislerin doğalgaz abonelik projelerini uzman mühendislerimiz hızlı bir şekilde hazırlayıp işlemlerini tamamlamaktadır.

Yetkili mühendislerimiz tarafından çizilen projeniz aynı gün onaylatılmaktadır.

Doğal Gaz İç Tesisat İmalatı

Dairenizin ve dükkanlarınızın doğal gaz iç tesisatını yetkili ustalarımız profesyonel ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bizim için işçilikte estetik çalışma ön planda yer almaktadır. Dairenizin mimarisi ile uyum içerisinde yapılacak olan tesisat çirkin bir görüntü oluşturmadan, güvenliğinizi düşünerek yapılmaktadır. Kullanılan malzemelerin tamamı TSE standartlarında olup, EPDK ve Başkent Doğalgazın onay verdiği şekilde kullanılmaktadır.

Kolon Tesisatı İmalatı

Binaların ve tesislerin ana doğalgaz hattı olan kolon tesisatının imalatında yetkili ve alanında uzman doğal gaz çelik boru kaynakçısı ustalatımız çalışmaktadır. Projelendirme sonrası yapılacak imalatı standartlara uygun şekilde ustalarımız yapmakta ve tüm test işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Deneyimin ve iş güvenliğinin önemli olduğu bu gibi tesisatlarda hatasız işçilik yapılması ve kontroller büyük önem arz etmektedir.

Endüstriyel mutfak, kafe, bar, restoran gibi yüksek tüketimli işletmelerin projeleri ekibimizle hazırlanıp imalatı yapılmaktadır.

Endüstriyel Tesislerin Doğal Gaz Tesisat İmalatı

Kafe, restoran, imalathane, fabrika, mutfak, atölye ve dükkan gibi yüksek doğal gaz tüketimine sahip tesislerin tesisat imalatı kolon tesisatı ile benzerlikler taşımaktadır. Kaynaklı şekilde imalatını ve montajını yaptığımız tesisatın tamamında TSE standartlarına uygun malzemeler kullanılmakta olup, EPDK ve Başkent Doğalgaz şartnamesine uygun olarak yapılmaktadır.

Dilediğiniz marka kombi ve şofben montajını 1 günde yapıp teslim ediyoruz.

Daire İçi Kombi ve Petek Tesisatı

Dairenizin peteklerinin ve kombisinin su ve ısınma tesisatı yetkili ve uzman polietilen kaynak ustalarımız tarafında yapılmaktadır. Montaj yapılacak yere zarar vermeden profesyonel şekilde çalışan ustalarımız olası su kaçağına karşı tüm kontrolleri yaparak ileriki zamanlarda mağduriyet yaşamamanız için hassas bir şekilde çalışmaktadır. Montajda kullanılan kılıflı borular ve kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü bir tesisat yapılması sağlanmaktadır. Yaptığımız tesisatlarla ilgili bilgilere ve görsellere referanslar bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Bina Mekanik Tesisatı

Binaların pis su, temiz su ve tüm mekanik tesisatları uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Standartlara uygun olarak kullanılan malzemeler sayesinde uzun süreli bir kullanım ömrü sağlanmaktadır. Fiyatlandırma ve ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Tespit edilen kaçakların kontrolü ve tadilatı için yetkili ustalarımız tarafından dedektörler ile kontrolü yapılmaktadır.

Doğal Gaz Kaçak Tespiti ve Tesisat Tadilatı

Dairenizde kaçak olduğundan şüpheleniyorsanız veya 187 ekipleri dairenizde kaçak olduğunu tespit ettiyse, kaçak tespit cihazlarımız ile sızıntının olduğu yeri kısa sürede tespit ederek hızlı bir şekilde tamiratı yapılmaktadır. Aynı şekilde bina kolon tesisatında kaçak olduğundan  şüpheleniyor veya 187 ekipleri tarafında gaz sızıntısı olduğu tespit edilen tesisatlarınız için de hızlı bir şekilde tespit ederek tadilatını yapmaktayız. Doğal gaz kaçağınız hızlı bir şekilde giderilerek gazınız aynı gün açılmaktadır.

Doğal Gaz Tesisatının Eksiklerinin Giderilmesi

Başkent Doğalgaz’ın dairenize veya dükkanınıza gelerek tespit ettiği tesisat eksikleri firmamız tarafından uygun şekilde yapılmaktadır. Aynı şekilde eğer çok eski bir doğal gaz tesisatınız varsa ve güncel doğal gaz mevduatına uygun hale getirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kısa bir sürede eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu eksikler ve yapılması gerekenler sizin güvenliğiniz için olup ilerde yaşanacak tehlikeli durumların önlenmesi için yapılmaktadır.