Kafe, restoran, fabrika veya cami gibi yerlerin ısınma tesisatlarının ve mutfak tesisatlarının imalatında güvenilir ve profesyonel ekibimizle yıllardır Ankara’da hizmet vermekteyiz. İhtiyacınıza uygun tüm ürünleri kaliteli çözüm ortaklarımızla tedarik etmekte ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Seramik Isıtıcılar

İç mekan ve dış mekan ısınma sorunlarınıza çözüm olabilecek bir cihaz olan seramik ısıtıcılar ihtiyacınıza uygun ısı kapasitesinde ve adedinde işletmenize yetkili ekipler tarafından montajı yapılarak bağlantısı sağlanmış olacaktır. Elektrikli ısınmanın getireceği yüksek fatura maliyetine en uygun çözüm olarak sunulmaktadır seramik ısıtıcılar. Konforlu ve ekonomik bir çözüm olarak birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Borulu Radyant Isıtıcılar
Genellikle dış mekanların ısıtılması konusunda en etkili çözüm olarak sunulan radyant ısıtıcılar çeşitli tip ve ebatlarda üretilmiş olup tavandan asılarak kullanımı sağlanmaktadır. Fabrika, cami gibi büyük alanlarını ısıtılmasında da çok etkili olmaktadır.

Sıcak Hava Üreteçleri
Kapalı alanları en hızlı ve etkili bir şekilde ısıtmak için tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Klimaya oranda daha etkili ve ekonomik bir çözüm sunan sıcak hava üreteçleri ihtiyacınıza uygun kapasitede cihaz seçimi ile ısınma probleminizi ortadan kaldıracaktır.

Endüstriyel Mutfaklar
Tüplü ve odunlu cihazlara oranla doğal gazlı cihazlar size ve işletmenize büyük oranda ekonomi sağlayacaktır. Bu sebeple yeni bir mutfak kurmak istiyor veya mevcut mutfağınızı doğal gazlı cihazlar ile değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenli ve kaliteli bir şekilde imal edilen doğal gaz hattı ile konforlu ve ekonomik bir şekilde mutfağınızı çalıştırabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz cihazlar veya adı geçmeyen diğer doğal gazlı cihazlarınızın tesisat imalatı, projelendirmesi ve cihaz tedariği konusunda bizimle iletişime geçebilir ve sorununuza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için mühendis ekibimiz ve uzman usta kadromuzla daima yanınızda olacağız.